Tlmočenie

 

Ponúkam konzekutívne tlmočenie.

/Konzekutívne tlmočenie sa využíva najmä pri rokovaniach, obchodných stretnutiach či školeniach. Tlmočí sa bez tlmočníckej techniky tak, že tlmočník po kratších úsekoch následne tlmočí rečníkov prejav do/z cudzieho jazyka./

 

Poskytujem profesionálne konzekutívne/ sprievodné tlmočenie na vašich služobných cestách, obchodných rokovaniach, schôdzkach, veľtrhoch, výstavách, seminároch, konferenciách, vernisážach, exkurziách a iných podujatiach, dohody a vybavenie vašich požiadaviek s klientom napr. po telefóne, pri úrazoch počas pobytu v nemocini, resp. pri rôznych vyšetreniach ... t.j. kdekoľvek a kedykoľvek ho potrebujete. S mojimi  tlmočníckymi kompetenciami budú  vaše komunikačné možnosti v cudzojazyčnom prostredí  neobmedzené a porozumenie dokonalé. Vďaka mojej  tlmočníckej asistencii bude vaše pracovné alebo priateľské stretnutie, so zahraničnými partnermi na domácej alebo zahraničnej pôde, prebiehať v komfortnej atmosfére slobodnej konverzácie.


Potrebujete pretlmočiť obchodnú schôdzku, prejav alebo exkurziu? Rada Vám s tým pomôžem. Vaše potreby sú mojou prioritou, preto sa na tlmočenie  vždy starostlivo pripravujem na základe vami dodaných materiálov, aby dodaný výkon bol pokiaľ možno perfektný. Pri každom tlmočení  sa môžete vždy spoľahnúť na moju  odbornosť, diskrétnosť a profesionálny výkon.

 

Samozrejme ponúkam tlmočenie aj pre súkromné osoby, pri akýchkoľvek príležitostiach.

 

Okrem  tlmočenia z/do nemeckého jazyka Vám na požiadanie zabezpečím kompetentnú tlmočníčku z/do talianskeho a tiež anglického jazyka. 

Kontakt