Tlmočenie

Ponúkam konzekutívne tlmočenie.
Konzekutívne tlmočenie sa využíva najmä pri rokovaniach, obchodných stretnutiach či školeniach. Tlmočí sa bez tlmočníckej techniky tak, že tlmočník po kratších úsekoch následne tlmočí rečníkov prejav do/z cudzieho jazyka.
Poskytujem profesionálne konzekutívne/ sprievodné tlmočenie na vašich služobných cestách, obchodných rokovaniach, schôdzkach, veľtrhoch, výstavách, seminároch, konferenciách, vernisážach, exkurziách a iných podujatiach, dohody a vybavenie vašich požiadaviek s klientom napr. po telefóne, pri úrazoch počas pobytu v nemocnici, resp. pri rôznych vyšetreniach ... t.j. kdekoľvek a kedykoľvek ho potrebujete. S mojimi tlmočníckymi kompetenciami budú vaše komunikačné možnosti v cudzojazyčnom prostredí neobmedzené a porozumenie dokonalé. Vďaka mojej tlmočníckej asistencii bude vaše pracovné alebo priateľské stretnutie, so zahraničnými partnermi na domácej alebo zahraničnej pôde, prebiehať v komfortnej atmosfére slobodnej konverzácie.
Potrebujete pretlmočiť obchodnú schôdzku, prejav alebo exkurziu?
Rada Vám s tým pomôžem. Vaše potreby sú mojou prioritou, preto sa na tlmočenie vždy starostlivo pripravujem na základe vami dodaných materiálov, aby dodaný výkon bol pokiaľ možno perfektný.
Pri každom tlmočení sa môžete vždy spoľahnúť na moju odbornosť, diskrétnosť a profesionálny výkon.
Samozrejme ponúkam tlmočenie aj pre súkromné osoby, pri akýchkoľvek príležitostiach.
Okrem tlmočenia z/do nemeckého jazyka Vám na požiadanie zabezpečím kompetentnú tlmočníčku z/do talianskeho a tiež anglického jazyka.
Napíšte mi vaše požiadavky: